Members of The Jockey Club

Prince Khalid bin Abdullah
Josephine E. Abercrombie
Helen C. Alexander
John W. Amerman
John E. Anthony
Dr. Rick Arthur
Madeline Auerbach
Barbara Banke *
Ian G. Banwell
John Barr
Ramona Seeligson Bass
James E. Bassett III
Rollin W. Baugh
W. B. Rogers Beaseley
Antony Beck
James G. Bell
P. Headley Bell
Reynolds Bell Jr.
Gary Biszantz
Edward S. Bonnie
Frank A. Bonsal Jr.
James C. Brady
Nicholas F. Brady
Dr. Larry Bramlage
Dr. Stuart Brown
Michael C. Byrne
Alexander G. Campbell Jr.
W. Cothran Campbell
Thomas R. Capehart
Bill Casner
Charles J. Cella
Alice H. Chandler
Helen B. Chenery
Sherwood C. Chillingworth
Robert N. Clay
Adele B. Dilschneider
Donald R. Dizney
Everett R. Dobson *
Richard L. Duchossois
C. Steven Duncker
William duPont III
Nick Eaves
Robert S. Evans
William S. Farish
William S. Farish Jr. *
Tracy Farmer
John Ferguson
Hugh A. Fitzsimons Jr.
Joe T. Ford
Craig R. Fravel
John K. Goodman
Helen Groves
Louis L. Haggin III
Lucy Young Hamilton
Arthur B. Hancock III
Dell Hancock
Seth W. Hancock
Walker Hancock
Joseph W. Harper
John C. Harris
Charles E. Hayward
Carlos Heller
Ian D. Highet *
B. Wayne Hughes
G. Watts Humphrey Jr.
Roy Jackson
Stuart S. Janney III *
Brereton Jones
Russell B. Jones Jr.
Jon S. Kelly
Dr. A. Gary Lavin
William M. Lear Jr. *
F. Jack Liebau
Earle I. Mack
John Magnier
Sheikh Mohammed
     bin Rashid al Maktoum
J.W.Y. Martin Jr.
Christopher J. McCarron
Robert McNair
Robert E. Meyerhoff
Leverett Miller
Jerome S. Moss
Nick Nicholson
J. Michael O'Farrell Jr. *
Barry R. Ostrager
John C. Oxley
Rosendo Parra
John W. Phillips *
Kevin Plank
Dr. Hiram C. Polk Jr.
Carl Pollard
Daisy Phipps Pulito
R. Alex Rankin
Reuben F. Richards
Dr. J. David Richardson
Thomas S. Robbins
Walter S. Robertson
Andrew Rosen
Timothy H. Sams
Richard T. Santulli
Peter G. Schiff
Barry K. Schwartz
Joseph V. Shields Jr.
William Shively
George Strawbridge Jr.
Frank Stronach
Stuart Subotnick
Stella Thayer
Bill Thomason
Oakleigh B. Thorne
Donald J. Valpredo
Daniel G. Van Clief Jr.
Johnny Weatherby
Charlotte C. Weber
Marylou Whitney
Warren B. Williamson
David Willmot
Peter S. Willmott
Martin Wygod
Arnold Zetcher
* Stewards

Honorary Members

Jeffrey Begg (Canada)
Michael S. Burn (Australia)
M. Le Baron Edouard de Rothschild (France)
Masayuki Goto (Japan)
Dr. Simon S O Ip (Hong Kong)
Meta Osbourne (Ireland)
Louis Romanet (IFHA)
Carlos Rossi Sofia (O.S.A.F.)
Hidenori Ukita (Japan)
Roger Weatherby (England)